Σταυρός γυναικείος μαζί με την αλυσίδα του, σε 2 υπέροχους συνδυασμούς υλικών.
| Βάρος | 4,1 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,7 × 2,5 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Μαύρο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,1g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.7cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.5cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΥΡΟ VALORO 14 K CRB01 - 011072
- Κωδικός Προϊόντος: CRB01
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
831,00€

