Γυναικείος σταυρός διπλής όψης με πέτρες καρφωμένες και στις δύο πλευρές του και τριπλή αλυσίδα δίχρωμη ή μονόχρωμη.
| Βάρος | 6,0 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 2,5 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 6g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.5cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ VALORO 14Κ CRG35 - 011286
- Κωδικός Προϊόντος: CRG35
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.215,00€


