Γυναικείος σταυρός διπλής όψης με πέτρες καρφωμένες και στις δύο πλευρές του και διπλή αλυσίδα δίχρωμη ή μονόχρωμη.
| Βάρος | 4,9 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 2,3 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,9g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.5cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,3cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14 Κ CRW41 - 020265
- Κωδικός Προϊόντος: CRW41
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
993,00€


