Γυναικείος σταυρός με πέτρες στην επιφάνεια του σταυρού, μαζί με μονή αλυσίδα.
| Βάρος | 2,4 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,2 × 2,0 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 2.4g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.2cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ VALORO 14Κ CRG32 - 020241
- Κωδικός Προϊόντος: CRG32
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
486,00€

