Γυναικείος σταυρός διπλής όψης με πέτρες στην πρόσοψή του και λουστρέ επιφάνεια στην πίσω πλευρά του, μαζί με τριπλή αλυσίδα.
| Βάρος | 5,7 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 2,2 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο – Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 5,7g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,5cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,2cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ ΧΡΥΣΟ VALORO 14Κ CRWG16 - 020223
- Κωδικός Προϊόντος: CRWG16
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.155,00€

