Βαφτιστικοί Γυναικείοι Σταυροί με Αλυσίδα.
| Βάρος | 6,2 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 2,9 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ – Μαύρο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 6,2g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,9cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΥΡΟ ΡΟΖ VALORO 14 K CRBR02 - 010905
- Κωδικός Προϊόντος: CRBR02
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.256,00€

