Γυναικείος σταυρός διπλής όψης με πέτρες καρφωμένες και στις δύο πλευρές του και διπλή αλυσίδα δίχρωμη ή μονόχρωμη.
| Βάρος | 5,2 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 2,3 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό – Ροζ |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 5,2g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.6cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,3cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ (ΠΕΡΙΓΡΑΜΜΑ) ΛΕΥΚΟ (ΠΕΤΡΕΣ ΖΙΡΓΚΟΝ) VALORO 14Κ CRWR21 - 020249
- Κωδικός Προϊόντος: CRWR21
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.053,00€


