| Βάρος | 3,9 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 2,4 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 3,9g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,5cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,4cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ (ΠΕΡΙΓΡΑΜΜΑ) ΛΕΥΚΟ (ΠΕΤΡΕΣ ΖΙΡΓΚΟΝ) VALORO 14Κ CRWR17 - 020135
- Κωδικός Προϊόντος: CRWR17
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
790,00€

