Γυναικείος σταυρός διπλής όψης με περιστρεφόμενο κρίκο, πέτρες στην πρόσοψή του και επιφάνεια λουστρέ στην πίσω πλευρά του, μαζί με τριπλή αλυσίδα μονόχρωμη ή δίχρωμη.
| Βάρος | 6,9 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 2,6 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό – Ροζ |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 6,9g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.5cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,6cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ (ΠΕΡΙΓΡΑΜΜΑ) ΡΟΖ (ΠΕΤΡΕΣ ΖΙΡΓΚΟΝ) VALORO 14 Κ CRWR12 - 020225
- Κωδικός Προϊόντος: CRWR12
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.398,00€

