- Μοντέρνος και εντυπωσιακός βαφτιστικός σταυρός από ροζ χρυσό Κ18 με διαμάντια. Συμπεριλαμβάνεται και η καδένα σε ροζ χρυσό Κ18.
| Μέταλλο | Χρυσός Κ 18 |
| Χρώμα | Ροζ Χρυσός |
| Βάρος | 2.60 gr |
| Φινίρισμα | Λουστράτο |
| Πέτρες | Διαμάντια |
| Στοιχεία Πετρών | Είδος Πέτρας: Διαμάντια Σχήμα: Στρογγυλό Κοπή: Μπριγιάν Καράτια: 0.12 Καθαρότητα: VS1 Χρώμα: F |
| Διαστάσεις | 26.00mm x 17.00mm |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 2,60g |
| Χρώμα | F |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Κοπή | Μπριγιάν |
| Καράτια | 14 |
| Καθαρότητα | VS1 |
| Πέτρες | Διαμάντι |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.7cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.6cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ ΧΡΥΣΟΣ ATENA GOLD Κ18 & ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ CRR07
- Κωδικός Προϊόντος: CRR07
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
702,00€

