Σταυρός γυναικείος μαζί με την αλυσίδα του, σε 3 υπέροχους συνδυασμούς υλικών.
| Βάρος | 4,5 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2,0 × 2,6 × 2,9 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,5g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 2cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,9cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ VALORO 14Κ CRR29 - 011073
- Κωδικός Προϊόντος: CRR29
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
912,00€

