Γυναικείος σταυρός με περίγραμμα και πέτρες σε όλη την επιφάνειά του, μαζί με διπλή αλυσίδα μονόχρωμη ή δίχρωμη.
| Βάρος | 4,5 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 2,7 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,5g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,7cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14 Κ CRW28 - 020226
- Κωδικός Προϊόντος: CRW28
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
912,00€

