Βαπτιστικοί Σταυροί για Κορίτσι, Για τη Γυναίκα με Αλυσίδα.
| Βάρος | 6,1 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 2,5 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 6,1g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,5cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ ΡΟΖ VALORO 14 Κ CRWR28 - 011244
- Κωδικός Προϊόντος: CRWR28
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.236,00€


