Γυναικείος σταυρός, μαζί με τριπλή αλυσίδα δίχρωμη ή μονόχρωμη και πέτρες καρφωμένες στον κρίκο του.
| Βάρος | 5,9 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 2,9 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 5,9g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.9cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ ΡΟΖ VALORO 14 Κ CRWR26 - 011153
- Κωδικός Προϊόντος: CRWR26
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.195,00€

