Γυναικείος σταυρός, με τριπλή αλυσίδα δίχρωμη ή μονόχρωμη και πέτρες καρφωμένες στον κρίκο του.
| Βάρος | 5,2 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 2,8 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο – Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 5,2g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,8cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ ΧΡΥΣΟ VALORO 14Κ CRWG29 - 011154
- Κωδικός Προϊόντος: CRWG29
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.053,00€

