Γυναικείος σταυρός με καρφωμένες πέτρες στο οριζόντιο μέρος του, μαζί με διπλή αλυσίδα δίχρωμη ή μονόχρωμη.
| Βάρος | 4,6 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 2,3 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,6g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.5cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,3cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ ΡΟΖ VALORO 14 Κ CRWR24 - 020262
- Κωδικός Προϊόντος: CRWR24
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
932,00€

