| Βάρος | 4,6 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 2,2 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,6g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.5cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,2cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14 Κ CRW42 - 020247
- Κωδικός Προϊόντος: CRW42
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
932,00€

