| Βάρος | 3,8 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 2,3 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 3,8g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,4cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,3cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ VALORO 14Κ CRG23 - 020261
- Κωδικός Προϊόντος: CRG23
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
770,00€

