Βαφτιστικοί για κορίτσι & Γυναικείοι Ροζ Σταυροί.
| Βάρος | 4,2 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 2,2 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,2g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,4cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,2cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ VALORO 14 Κ CRR03 - 020260
- Κωδικός Προϊόντος: CRR03
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
851,00€

