Γυναικείος σταυρός με πέτρες στο οριζόντιο και κάθετο μέρος του, μαζί με μονή αλυσίδα.
| Βάρος | 2,3 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,2 × 2,0 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 2,3g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,2cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ VALORO 14 Κ CRR20 - 020242
- Κωδικός Προϊόντος: CRR20
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
466,00€

