Γυναικείος σταυρός με πέτρες στο κάθετο και οριζόντιο μέρος της επιφάνειάς του, μαζί με μία μονή αλυσίδα.
| Βάρος | 2,4 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,3 × 2,0 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 2,4g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,3cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ VALORO 14 Κ CRR18 - 020238
- Κωδικός Προϊόντος: CRR18
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
486,00€

