Γυναικείος σταυρός με πέτρες στην επιφάνεια του σταυρού ανά διαστήματα, μαζί με μία μονή αλυσίδα.
| Βάρος | 2,9 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 2,1 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 2.9g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.4cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.1cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ VALORO 14Κ CRG30 - 020237
- Κωδικός Προϊόντος: CRG30
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
588,00€

