Γυναικείος σταυρός με πέτρες περιμετρικά των άκρων του, μαζί με αλυσίδα τριπλή μονόχρωμη ή δίχρωμη.
| Βάρος | 7,5 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 2,3 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο – Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 7,5gr |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.6cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,3cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ ΧΡΥΣΟ VALORO 14Κ CRWG17 - 020224
- Κωδικός Προϊόντος: CRWG17
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.519,00€

