Γυναικείος σταυρός με πέτρες περιμετρικά στην άκρη του, μαζί με διπλή αλυσίδα.
| Βάρος | 4,5 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,9 × 2,6 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,5g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.9cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.6cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ VALORO 14Κ CRG28 - 020201
- Κωδικός Προϊόντος: CRG28
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
912,00€

