Γυναικείος σταυρός με πέτρες ή τυρκουάζ σμάλτο στον κρίκο και στο στοιχείο που μετακινείται στον κάθετο και οριζόντιο άξονα, μαζί με μονή αλυσίδα.
| Βάρος | 4,0 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,6 × 3,1 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.6cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 3.1cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ VALORO 14Κ CRG27 - 020268
- Κωδικός Προϊόντος: CRG27
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
810,00€

