Γυναικείος σταυρός με πέτρες σε όλη την επιφάνεια της πρόσoψης του σταυρού, μαζί με διπλή αλυσίδα.
| Βάρος | 4,7 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,5 × 2,3 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 4,7g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.5cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.3cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ ΡΟΖ VALORO 14 Κ CRWR07 - 020246
- Κωδικός Προϊόντος: CRWR07
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
952,00€

