Βαπτιστικοί Γυναικείοι Σταυροί με Αλυσίδα.
| Βάρος | 6,2 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 2,9 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 6,2g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,9cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ VALORO 14Κ CRG25 - 010905
- Κωδικός Προϊόντος: CRG25
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
1.256,00€

