Γυναικείος σταυρός με διπλ΄ή αλυσίδα.
| Βάρος | 3,9 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 2,5 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 3.9g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.5cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14 Κ CRW33 - 011139
- Κωδικός Προϊόντος: CRW33
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
790,00€

