Γυναικείος σταυρός με πέτρες σε όλη την επιφάνεια του κάθετου μέρους του, μαζί με μία μονή αλυσίδα.
| Βάρος | 2,5 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 2,2 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ. μαζί με αλυσίδα) | 2,5g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.4cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.2cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14 Κ CRW30 - 020240
- Κωδικός Προϊόντος: CRW30
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
507,00€

