Γυναικείος σταυρός με πέτρες σε όλη την επιφάνεια του κάθετου μέρους του, μαζί με μία μονή αλυσίδα.
| Βάρος | 2,5 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 2,2 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Κίτρινο |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ.) | 2.5g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.4cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.2cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΣ VALORO 14Κ CRG21 - 020240
- Κωδικός Προϊόντος: CRG21
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
507,00€

