Γυναικείος σταυρός με πέτρες στις τέσσερις άκρες του, μαζί με διπλή αλυσίδα.
| Βάρος | 4,7 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,7 × 2,5 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ.) | 4,7g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1.7cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2.5cm |
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14 Κ CRW29 - 020217
- Κωδικός Προϊόντος: CRW29
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
952,00€

