| Βάρος | 3,1 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,9 × 2,5 cm |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ.) | 3,1g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,9cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,5cm |
ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ VALORO 14Κ CRR32 - 011066
- Κωδικός Προϊόντος: CRR32
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
628,00€

