| Βάρος | 3,8 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2,0 × 3,0 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ.) | 3,8g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 2cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 3cm |
ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14K CRW75 - 010959
- Κωδικός Προϊόντος: CRW75
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
770,00€

