| Βάρος | 3,5 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,9 × 2,9 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ.) | 3,5g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,9cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,9cm |
ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14K CRW69 - 010983
- Κωδικός Προϊόντος: CRW69
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
709,00€

