| Βάρος | 2,3 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,4 × 2,1 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Ροζ |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ.) | 2,3g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,4cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 2,1cm |
ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΡΟΖ VALORO 14Κ CRR31 - 020146
- Κωδικός Προϊόντος: CRR31
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
466,00€

