| Βάρος | 4,1 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,9 × 3,4 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ.) | 4,1g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,9cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 3,4cm |
ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14K CRW62 - 011004
- Κωδικός Προϊόντος: CRW62
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
831,00€

