| Βάρος | 4,2 g |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1,8 × 3,1 cm |
| Χρωματικοί Συνδυασμοί | Λευκό |
| Υλικό | 14 Καράτια Χρυσό |
Συνοδεύεται από πιστοποιητικό – εγγύηση καλής ποιότητας υλικών και κατασκευής.
| Στοιχεία Κοσμημάτων | |
| Βάρος (σε γρμ.) | 4,2g |
| Καράτια | 14 |
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Πλάτος (σε εκ.) | 1,8cm |
| Ύψος (σε εκ.) | 3,1cm |
ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟ VALORO 14K CRW60 - 011320
- Κωδικός Προϊόντος: CRW60
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
-
851,00€

